Categories
Uncategorized

چگونه می توان مرتبط ترین اخبار آنلاین را پیدا کرد

انتخاب اخبار مرتبط از مطالب ناخواسته نامرتبط که هر روز در روزنامه ها، صفحه تلویزیون شما یا در سایت خبری که به آن ملحق می شوید ظاهر می شود، می تواند کار خسته کننده ای باشد. مخصوصاً وقتی اولین کاری است که در صبح انجام می دهید. یا بهتر از این، وقتی به دنبال خبری هستید که مربوط به تیم مالی و پولساز لیورپول صنعت و زمینه کاری شما باشد، و تنها چیزی که می توانید دست به دست شوید داستان های تند است، که اگر هیچ چیز دیگری، حتما مطمئن شوید که چه چیزی است. اخبار مانند کیک داغ به فروش می رسد.

علاوه بر این، خوانندگان اخبار در همه جا امروز با چالش بزرگ دیگری روبرو هستند. اون تبلیغات! انواع وب سایت های خبری در همه جا مملو از تبلیغات هر یک از شرکت های احتمالی است که تا به حال با آنها برخورد کرده اید. از تبلیغات کوچک، پیش از این به شما هشدار می دهد که چقدر شرکت شگفت انگیز است، تا تبلیغات 1/4 صفحه تا گاهی اوقات حتی تمام صفحه، روزنامه ها، کانال های خبری و تقریباً هر سایت خبری امروز مملو از تبلیغات است. و در حالی که روزنامه ها، کانال های خبری یا وب سایت های خبری ممکن است بهترین مکان برای یک بازاریاب باشند، اما برای مشتری یا خواننده تجربه خوشایندی نیست. تصور کنید صبح زود از خواب بیدار می شوید و می خواهید در چند ساعت گذشته خود را با اتفاقاتی که در دنیای اطراف شما رخ داده است به روز کنید، در حالی که در رختخواب خود غرق شده اید تا با مجموعه ای از تبلیغات دیده شوید. مرتب می کند. این قطعا بهترین شروع هیچ روزی نیست.

از این رو بسیاری از شما که تقریباً به اخبار وابسته هستید، به سادگی از کل کلاهبرداری که امروز در قالب اخبار رخ می دهد، خجالت می کشید. به خصوص اگر به دنبال اخبار فوری، یا اخبار دستچین شده بوده اید، مجبور هستید در میان اخبار نه چندان نامرتبط، بلکه به اندازه کافی تبلیغات غیر ضروری و وقت گیر جستجو کنید، ممکن است تجربه بسیار آزاردهنده ای باشد. اکنون برای اینکه شما را از این درد نجات دهید، چندین وب سایت خبری در وب جهانی دارید که اخبار دستی را برای شما انتخاب می کنند و نه تنها این، معمولاً این سایت ها معمولاً عاری از هر نوع تبلیغاتی هستند. آنها مقالات مرتبط را از بخش های صنعتی مربوطه انتخاب می کنند و سپس آنها را در دسته های جداگانه قرار می دهند. این کار جستجوی اخبار را به تجربه ای بسیار لذت بخش تر و لذت بخش تر تبدیل می کند، زیرا در این صورت می توانید دقیقاً اخباری را که می خواهید دنبال کنید یا در مورد آهنگ خاصی که به دنبال آن هستید دقیق باشید و همه اینها را دارید. شما باید در مورد آن صنعت خاص برای استفاده خود بدانید.

Explow یکی از این وب‌سایت‌ها است که دقیقاً به هدف ضربه زده است. نه تنها دسته بندی های خاصی مانند اخبار اخیر دارید، بلکه اخبار خود را نیز به دسته های خاصی مانند تجارت، سرگرمی، فناوری، سلامت، سبک زندگی و پول و امور مالی تقسیم می کنید. علاوه بر این، شما همچنین گزینه ای برای جستجوی وب سایت برای دقیقاً نوع اخبار مورد نظر خود دارید. از آنجایی که وب‌سایت‌هایی مانند این راه خود را به اینترنت باز کرده‌اند، زندگی یک خواننده معمولی را ساده‌تر می‌کند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *